Szalik do karmienia piersią – czym jest i jak wybrać najlepszy?

Szalik do karmienia piersią - sodalicious.plW sklepach jest wiele przeróżnych akcesoriów mających pomóc nam w karmieniu dziecka czy zwiększeniu komfortu w trakcie tej czynności. A co jeśliby połączyć oba te aspekty i stworzyć akcesorium, które pomoże nam karmić dziecko zapewniając nam przy tym komfort psychiczny?

Zaciekawieni?

Czytajcie dalej i zapoznajcie się z szalikiem do karmienia piersią oraz zobaczcie jak wybrać najlepszy z nich.

Leżaczek bujaczek – do czego służy i jak wybrać najlepszy?

Leżaczki bujaczki mogą okazać się dla wielu rodziców przydatne, a wręcz niezbędne. Szczególnie, gdy nasz maluch należy do wymagających i zabiega cały czas o zainteresowanie i noszenie na rękach. Jest to niestety uciążliwe, a wielogodzinne trzymanie niemowlaka może rodzica całkowicie pozbawić jakiegokolwiek czasu wolnego czy chwili snu.

Co prawda, dziecko w naszych ramionach smacznie śpi, ale jako rodzice również zasługujemy na chwilę wytchnienia. Ewentualnie, chcemy popracować trochę w domu czy najzwyczajniej w świecie posprzątać lub ugotować posiłek. To właśnie w takich chwilach z pomocą przyjdzie nam leżaczek bujaczek.

Czym jest leżaczek bujaczek? Do czego służy? I jak wybrać najlepszy z dostępnych na rynku?

Odpowiedzi znajdziecie w dalszej części tekstu.

Laktator elektryczny

Laktator to szczególnie przydatne dla mam urządzenie w okresie karmienia piersią. Spodoba się ono mamom, które muszą zostawić dziecko pod czyjąś opieką lub po prostu mają zbyt dużo pokarmu i muszą go odciągać.

Najlepszym wyborem pozwalającym na zrelaksowanie się w czasie tej czynności może okazać się laktator elektryczny.

Czym jest laktator elektryczny i jak wybrać odpowiedni?

Czytajcie dalej!

Chodzik dla dzieci

Chodziki dla niemowląt to kwestia dość burzliwa. Podczas, gdy jedni je zachwalają, u innych na samą myśl korzystania z tego dziecięcego akcesorium powstaje gęsia skórka.

Czy chodzików dla dzieci należy się bać? Jakie są ich rodzaje? Od kiedy można bezpiecznie wprowadzić chodzik do życia dziecka? Czym się kierować przy wyborze chodzika?

Czytajcie dalej!

Butelka antykolkowa dla niemowląt

Butelka antykolkowa może stanowić wielką pomoc w zapobieganiu kolce lub zmniejszać dolegliwości z nią związane. Jest to cudowne remedium, jeśli niemowlę wraz z pokarmem połyka dużo powietrza.

Czym jest butelka antykolkowa i jak działa? Czym kierować się przy jej wyborze oraz ile kosztuje?

Sprawdźcie!

Smoczek ortodontyczny dla niemowlaka

Smoczek to rzecz bez, której trudno czasem uspokoić dziecko. Dobrze dobrany smoczek nie tylko uspokoi niemowlę, ale również zaspokoi potrzebę ssania i pomoże w odpowiednim rozwoju szczęki.

Jak wybrać odpowiedni smoczek ortodontyczny? Czym kierować się przy wyborze smoczka ortodontycznego? Jakie opinie na temat tego typu smoczków mają rodzice?

Sprawdźcie!

Smoczek uspokajający dla niemowlaka

Dziecko ze smoczkiem w buzi to codzienny widok. Odpowiednio dobrany smoczek pomoże uspokoić niemowlaka i zaspokoi jego potrzebę ssania.

Jednak jak wybrać dobry smoczek uspokajający? Na co zwrócić uwagę w czasie zakupu? Czy kierować się opiniami innych rodziców?

Czytajcie dalej!