sodalicious.pl

Blog tematyczny o budownictwie i ogrodzie

Dom

Windy i ich znaczenie

Windy i ich znaczenie

Wiele osób i przedsiębiorstw korzysta z wind. Są one nieopisaną pomocą, stąd warto w nie zainwestować i sprawdzić ofertę WT Lift.

Historia firmy

Spółka WT Lift działa pod tą nazwą od 2012 roku. Początkowo funkcjonowała jako komplementariusz firmy istniejącej od 1996 roku. Obecnie firma działa jako samodzielny podmiot. Oferuje usługi w zakresie montażu i konserwacji wind. Obszar działalności firmy to głównie województwo małopolskie, świętokrzyskie, śląskie i podkarpackie. Doświadczenie w zakresie dźwigów pozwala firmie na nieustanny rozwój i zdobywanie zaufania nowych klientów.

Zakres działań

Firma oferuje działania w zakresie montażu urządzeń dźwigowych, czyli wind. W ofercie znajduje się wiele rodzajów wind. Oprócz tego WT Lift oferuje również usługi konserwacji i serwisu urządzeń. Stała obsługa konserwacyjna urządzeń jest gwarancją ich prawidłowego działania i bezpieczeństwa jej użytkowników.

Doświadczenie firmy

Szeroki zakres wiedzy, doświadczenie i ciągłe udoskonalanie jest gwarantem dobrej jakości. Dzięki temu firma ma możliwość zyskiwania nowych klientów. Spółkę tworzą osoby doświadczone, działające według wszelkich wytycznych i przepisów. Wymogi klienta są spełniane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Oferta usług

W ofercie firmy WT Lift znajduje się montaż urządzeń dźwigowych oraz ich konserwacja. Wśród oferowanych wind można wyróżnić: windy osobowe, windy towarowe oraz windy dla niepełnosprawnych. Oprócz tego można skorzystać również z usługi konserwacji i serwisu wind oraz pogotowia dźwigowego.

Pogotowie dźwigowe – na czym polega?

Pogotowie dźwigowe działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferuje pomoc w razie awarii dźwigów. Awarie mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa dla użytkowników znajdujących się w kabinie.

Ważne jest, aby jak najszybciej zareagować i wezwać odpowiednią pomoc. Firma oferuje taką pomoc, czuwając nad bezpieczeństwem oraz komfortem klientów. W sytuacjach kiedy urządzenie dźwigowe ulegnie usterce, potrzebne jest działanie fachowca. Dzięki temu, klient może mieć pewność, że naprawa będzie skuteczna i wykonana według wszelkich norm. Co za tym idzie, jedynie specjalista w dziedzinie urządzeń dźwigowych, jest w stanie odpowiednio i bezpiecznie pozbyć się awarii.

Serwis i konserwacja

Aby winda działała sprawnie i bez zarzutów, należy poddawać ją okresowym przeglądom. Regularne sprawdzanie windy i naprawa drobnych usterek, daje gwarancję bezpiecznego korzystania z urządzenia. Dzięki sumiennym kontrolom, można zapobiec większym awarią, a co za tym idzie większym kosztom. Serwisowanie i konserwacja odbywają się pod okiem specjalistów z tej dziedziny. Każdy z pracowników WT Lift, działa według ściśle określonych wytycznych. Gwarantuje to usługę najwyższej jakości. W razie zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z działaniem windy, należy niezwłocznie wezwać serwisantów.

Oferta wind – gdzie można je zastosować?

Firma oferuje wiele rodzajów z nich. Najbardziej znanym są windy osobowe. Ich zadaniem jest przewożenie ludzi pomiędzy kondygnacjami budynku. Takie windy można spotkać w budynkach użyteczności publicznej, a coraz częściej również w domach prywatnych. Kolejnym typem są windy dla niepełnosprawnych. Pomagają one osobom niepełnosprawnym w poruszaniu się po budynkach i miejscach publicznych. Zajmują mało miejsca, a stanowią wielką pomoc dla wielu osób. Ostatnim typem są windy towarowe, używane do przenoszenia ciężkich rzecz. Montowane są w takich miejscach jak magazyny, hale, sklepy wielkopowierzchniowe i zakłady produkcyjne.

Udostępnij